Kurumsal

Küçük bir aile işletmesi olarak çıktık yola. İstediğimiz döner lezzetini bir türlü bulamadık. Düşündük ve dedik ki meşe odunu ile gerçek saf kıymasız etin destanını yazalım. Yapamazsınız dediler. Yaptık. Misyonumuz var elbette. Döneri Mersin halkına ve takip eden yıllarda tüm Türkiye'ye ve gelecekte dünyaya,  gerçek olması gereken tarzda sevdirelim dedik. Şu global fast-food furyasına bir dur demek istedik. Çocuklarımız kendi milli yiyeceklerini unutmasınlar istedik. Usta işi el yapımı emek isteyen döner bizimkisi. Fabrikasyon değiliz organiğiz. Yanında sunduğumuz ürünler de Türkiyenin dört bir tarafından özenle seçilerek getiriliyor. Hah işte bizi benzer ürünlerden ve firmalardan ayıran en önemli özelliğimiz bunlar. Yurtdışına da açılmak istiyoruz. Zaten Avrupalının kafasında hazır bir Türk imajı var "fesli, dönerci, bıyıklı". Bayılıyorlar bizim dönere . Ama daha değil, daha gerçek döneri tatmadılar. Kıyma olmasın dedik içinde gerçek et lezzeti olsun, damak tadı olsun, lezzet olsun. Belki en ucuz dönerci değiliz ama şurası muhakkak ki en iyisiyiz. Sanatı sanatçıyı sevdirelim dedik destekledik "Döner sanattır" sloganımız oldu. Evet iddialıyız ama nedenlerimiz var. Gelin kendi gözlerinizle görün, bu lezzeti tadın ve kararınızı verin. Sosyal sorumluluk önemli, büyüdükçe desteklerinizle daha büyük projelere birlikte imza atacağız. 

Lezzetin güvenle ve sağlıkla harmanlandığı bir dünya düşünün...

Sadece bir hayal gibi mi geliyor?

Artık değil!

Ada Et Döner; kaliteyi, hijyeni ve nefis lezzetleri arayanların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Közde döner konseptini Mersin'de sunan ilk ve tek işletme olmanın haklı gururunu yaşayan Ada Et Döner, köklü deneyimleri ve düzeyli müşteri ilişkileri ile farkını ortaya koyuyor. İkiz kardeşler olan Hikmet Hakan Başkan ve Arif Tarkan Başkan yönetiminde hayata geçirilen mekan; keyifli anılar yaratmak isteyenlerin uğrak mekanı!

İlk günden bu yana sağlıklı, özel ve kaliteli gıda üretimi mottosu ile ilerleyen Ada Et Döner; sizin de kısa zamanda ilgi odağınız haline gelecek. Meşe ateşinde pişen gerçek et döner; dengeli yağ oranı, etin tarifsiz lezzeti ve Ada Et Döner'in eşsiz sunumu ile bütünlük kazanıyor. Kıymasız saf döner olarak gerçekleştirilen tüm sunumlar, ilk günkü özen ve tutkuyla hazırlanıyor. Keyifli bir akşam yemeği, özel bir lezzet arayışı ya da sevdiklerinizle vakit geçirmek istediğiniz her an için; Ada Et Döner konforlu dünyasının kapılarını sizler için aralıyor...

Tüm ürünlerinde sağlıklı et ve bütün üretim aşamalarında güvenli kontroller temin eden Ada Et Döner; lezzet düşkünlerinin güvenilir adresi olmaya devam ediyor. Her aşamasında titizlikle ele alınan ürünler, alanında profesyonel ustalar tarafından pişiriliyor ve estetik biçimde servis ediliyor. İlk aşamadan son ana kadar tüm çalışmalar titiz personellerin ve yönetim ekibinin gözleminden geçiyor. Döner lezzetinde bir numaralı isim konumuna yerleşen Ada Et Döner; saygın çizgisi ve iddialı ürünleri ile başarılarını sürdürmeye devam ediyor.

Ada Et Döner, alanında oldukça başarılı bir ekibe ve profesyonel yöneticilere sahip... Lezzetli et dönerin başarısı; çalışanların işlerine olan aşkından ve deneyimlerini sunumları ile buluşturmalarından ileri geliyor. Ada Et Döner'in ikiz yöneticileri Mersin'in tarihi dokusundan ve doğal güzelliklerinden etkilenerek yerleşmelerini, et dönere getirdikleri eşsiz boyutla taçlandırıyor. Turizm Fakültesi mezunu, maceracı ve gurme ikiz kardeşler; tüm dünyada edindikleri birikimi ve kreatif bakış açısını Ada Et Döner dünyası ile sizlere ulaştırıyor. Keyifli ve özenli bir çalışmanın sonucu olan et dönerler, tadanların ağzında unutulmaz ve vazgeçilmez bir lezzet bırakıyor.

İyi etin ve kaliteli sunumun herkesin hakkı olduğuna inanan Ada Et Döner yöneticileri; gencinden yaşlısına tüm insanların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Gıda sektörünün hızla ilerlediği günümüzde, Ada Et Döner dürüst ve özenli çizgisi ile rakiplerinin arasından kolaylıkla sıyrılıyor. Gıda piyasasındaki birincil sorun olan güven endişesine kaliteli ürünlerle son vererek, insan sağlığını ön plana alan bir yönetim anlayışı benimsiyor. Uzun yıllardır damak zevkine düşkün kitlelere hitap eden Ada Et Döner, müşterilerini memnun etme başarısının haklı gururunu taşıyor.

Lezzet dolu yolculuğun kalıcı istikameti olarak Mersin'i belirleyen ekip, Mersin'de denenmemiş bir damak zevkini mümkün hale getiriyor. Binlerce lezzet düşkünün yüzünü gülümseten işletme, sektörde hız kazanan bir ivmeyle çalışmalarını sürdürüyor. Güvenin, sağlığın ve özenin esas olması gereken gıda sektörüne gönül veren Ada Et Döner; başarılı ürünleri ve konforlu mekanı ile tamamlayıcı bir huzur ortamı oluşturuyor. Her yaştan ve her bölgeden konuklarını aynı ilgiyle ağırlayan işletmenin ülkeye yayılan ünü giderek ülke sınırlarının da dışına ulaşıyor!

Ada Et Döner; lezzetlerini hijyenden ve kaliteden en ufak bir taviz bile vermeden en özenli koşullarda hazırlamayı sürdürüyor. Bu özenin yanı sıra sebze ürünlerinden ekmeğe kadar her ürün günlük üretim olarak siz değerli misafirlerin karşısına çıkıyor. Hiçbir ürünlerinde ve pişirme aşamasında koruyucu ya da katkı maddesi kullanmayan Ada Et Döner; ilk günden bu yana sağlık ve lezzet felsefesini daha ileri noktalara taşıyor. İnsana ve doğaya saygı ekseninde hizmet veren işletme, dönercilik alanında rakipsiz isim olma başarısını sürdürüyor.

Ada Et Döner; alanında uzman et ustaları, müşteri iletişimi oldukça kuvvetli servis görevlileri ve profesyonel yönetim kurulu ile çalışmalarına devam etmektedir. Mersin'in deniz kokulu atmosferi ve sıcak iklim şartlarında doyurucu bir lezzet olan et döner, Ada Et Döner güvencesi ile müşterilere sunulmaktadır. İlk kez tadanlarda dahi vazgeçilmez izler bırakan ürünler, işletmenin güvenli gözetim aşamalarından geçerek hazırlanmaktadır.

Ada Et Döner; Mersin'de közde döneri kitleler ile buluşturmaktadır. Bu anlamda bir ilk yaratan işletme; huzurlu, nezih ve sakin ortamı ile de ailece gelen konukların beğenisini kazanmaktadır. Güleryüzlü personeli, ferah mekanı ve hızlı servisi sayesinde takdir toplayan Ada Et Döner; daha çok uzun yıllar sevenlerine ilk günkü ilgiyle hizmet etmeyi sürdürmeyi planlamaktadır.

Ada Et Döner; nefis sunumlarında gerçek ve kıymasız et kullanmaktadır. Özel yetiştiricilikle sağlanan etler özenle seçilir ve marine edilir. Tüm aşamalarda en kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan ürünler, şık bir biçimde siz değerli misafirlerimize servis edilir. Meşe ateşinin doğal ve naturel yapısı ile buluşan etler, hijyenik koşullarda sunulur. İlk günden bu yana büyük ilgi ile karşılaşan Ada Et Döner, dönerin yanındaki sunumlarındaki özen ile de beğeni toplamaktadır. Özel kasaplardan temin edilen en güzel etler, Ada Et Döner'in eşsiz pişirme ve sunum teknikleri ile harmanlanarak servis edilmektedir.

Merkezi konumu, ilgili servis hizmeti ve eşsiz sunumu ile unutulmaz izler bırakan Ada Et Döner; bir aile işletmesi olarak büyümesinin ve ilerlemesinin haklı güvenini taşıyor. Etin odun ateşiyle muhteşem buluşması sloganından yola çıkarak ilerleyen işletme, Mersin dışından gelen ziyaretçilerin de akınına uğruyor. Tüm konuklarına aynı ilgi ile servis sağlayan Ada Et Döner, farklı konumlardaki şubeleri sayesinde de erişilebilirlik ağını genişletiyor.

Keyifli bir akşam yemeği, ailenizle geçireceğiniz güzel zamanlar, iş çıkışı sonrası yorgunluk giderme telaşı ve çok daha fazlası... Ada Et Döner'in dünyasında tüm bunlara ve daha pek çok seçeneğe yer var. Ticket, Sodexo, kredi kartı ve diğer ödeme seçenekleri ile müşterilerine kolaylıklar yaratan işletme, sıcak ve samimi havası ile de dikkat çekiyor. Bir ailenin köklerinden filizlenerek büyüyen Ada Et Döner; geleceğe doğru ilerleyen ve büyüyen bir işletme olma gayretiyle çalışmalarını sürdürüyor.

Mersin'de bir ilk olan odun ateşinde nefis közde döner lezzeti...

Damaklarda kalıcı bir iz bırakan odun ateşinde döner lezzetinin iskender hali...

Birbirinden etkileyici ızgara seçenekleri...

Közde dönerin yanına çok ama çok yakışan geleneksel el yapımı ayran...

Mevsimin tüm renklerini barındıran ferahlatıcı çoban salata...

Ve çok daha fazlası Ada Et Döner dünyasında sizleri bekliyor!

Ada Et Döner; ulaştığı geniş müşteri ağı, kaliteli sunumları ve alanında öncü isim olma başarısıyla motivasyonunu her geçen gün daha da yoğunlaştırıyor. Geçmişin deneyimlerinden aldığı kreatif fikirleri gelecekte daha lezzetli sunumlar inşa etmek için kullanıyor. Sevginin, özverinin ve titizliğin özenle harmanlandığı Ada Et Döner'in dünyasına yalnız ya da sevdikleriniz ile birlikte adım atabilirsiniz. Tüm lezzetlerimizi deneyerek, kendinize farklı bir damak tadı geliştirebilirsiniz. Mersin'de ilk ve tek olan bu lezzeti denemek isteyen herkesi nezih ve huzurlu işletmemize davet ediyoruz.

Davetimize teşrif etmeniz bizi onurlandırır, sevgilerle....